10 günlük hava durumu dosya yükle
eProcurement - OZ Partnerstvá pre prosperitu


 


 
 
 


 

Nachádzate sa na: Titulka / eGovernment / eProcurement

eProcurement

Informačný deň EVO

Občianske združenie Partnerstvá pre prosperitu (PPP) za účasti zástupcov Úradu pre verejné obstarávanie SR a spoločnosti IBM Slovensko, s.r.o. – dodávateľa aplikačného programového vybavenia pre elektronické obstarávanie (EVO) usporiadalo Informačný deň EVO, ktorý sa uskutočnil v pondelok 11. decembra 2006 o 9.00 v SÚZA, Drotárska cesta 46, Bratislava.(download pozvánka)
  1. Otvorenie konferencie – Branislav Ondruš, prezident PPP, František Jablonický, MDPT SR,
  2. EVO – rámec daný zákonom o verejnom obstarávaní – Jana Gocká, ÚVO SR.
  3. Prezentácia EVO – Popis systému, HW, SW požiadavky, bezpečnosť, Prezentácia práce s EVO – aktuálna verzia – Milan Križánek, IBM Slovensko.
  4. Diskusia, otázky

Prezentácie na stiahnutie:


Odborná konferencia o EVO

Dňa 21.9.2006 sa v bratislavskej SÚZA uskutoční odborná konferencia organizovaná PPP v spolupráci s ÚVO SR a IBM Slovensko "ELEKTRONICKÉ VEREJNÉ OBSTARÁVANIE". Pozvánku s programom a návratkou na konferenciu ELEKTRONICKÉ VEREJNÉ OBSTARÁVANIE si môžete stiahnuť tu: download pdf
Verejná prezentácia portálu elektronického verejného obsatrávania

V utorok 30.mája 2006 sa v bratislavskom hoteli Devín uskutočnila verejná prezentácia úlohy Akčného plánu Podnikateľské prostredie Stratégie konkurencieschopnosti MINERVA "Elektronické verejné obstarávanie" (EVO). PPP usporiadali podujatie v spolupráci so splnomocnencom vlády SR pre informatizáciu spoločnosti a s finančným príspevkom MDPT SR v rámci projektu "Prezentácia eGovernment projektov Stratégie konkurencieschopnosti MINERVA".


Seminár Nové prvky vo verejnom obstarávaní (ÚVO SR, december 2004)
Prezentácia Rolanda Takácsa (Microsoft)


PPP a ITAS usporiadali v piatok 18.júna 2004 v bratislavskom hoteli Danube seminár „Perspektíva eProcurement v SR. Ponúkame Vám na stiahnutie prezentované príspevky. Program seminára s pozvánkou